1- بیوگرافی شرکت:
این شرکت ازسال 1377  فعالیت خود را بصورت محدود و پراکنده شروع نموده. فعالیت این شرکت در ابتدا فقط در زمینه خرید و فروش ماشین آلات صنعتی و راهسازی بوده که در مرحله بعد با افزایش گسترده و حجم فعالیت و ثبت در اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی ایران در تاریخ 8/8/2006 تحت شماره 277267 با نام شرکت راهکار ماشین آروین و اخذ مجوزهای قانونی و جذب نیروهای کارشناس مجرب و متعهد، فعالیت خود را بصورت گسترده و متمرکز پیگیری کرد.


2- مدیران شرکت:
آقای مهندس امین رستمی و آقای مهندس امید عبدالملکی به عنوان مدیران این شرکت دارای سوابق و فعالیت های مدیریتی در پروژه های عمرانی کشور همچون بزرگراه های: شمال ، زنجان – تبریز ، ساوه – همدان ، پروژه های راهسازی در استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، گلستان، مرکزی، پروژه های نفت و گاز منطقه ویژه پارس جنوبی (عسلویه)و ... ، نظارت در اجرای پروژه های ساخت کارخانه توربین های بخار، نیروگاه سیکل ترکیبی 1350 مگاواتی گیلان، تعمیرات اساسی توربین های گازی شرکت تعمیرات نیروگاهی ایران، تعمیرات و بازسازی انواع ماشین آلات راهسازی و عمرانی شرکت های ساختمانی، مدیریت سرویس و نگهداری ماشین آلات راهسازی فوق سنگین و سنگین پروژه های فوق الذکر، مدیریت فروش و خدمات پس از فروش ماشین آلات راهسازی و عمرانی وارداتی شرکتها و برندهای معروف ماشین آلات، ارائه انواع فعالیت و خدمات در زمینه تأسیسات و … .

لازم به ذکر است مدیران شرکت دارای شناخت و تسلط کامل در زمینه کنترل کیفی قطعات، تعمیرات اساسی، خرید و فروش انواع ماشین آلات و تجهیزات سنگین راهسازی و عمرانی می باشند و همچنین تیم کارشناسان فنی این شرکت آماده ارائه هرگونه مشاوره و پاسخگویی به مسائل در زمینه ماشین آلات، تعمیرات، سرویس و نگهداری و … می باشند.